Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy veszitek rá magatokat,...

Hogy veszitek rá magatokat, hogy elmenjetek fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Pár hete már fáj a fogam, de nem tudom rávenni magam, hogy elmenjek.

2021. dec. 14. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Kérj időpontot, és mire sorra kerülsz, már menni fog :D
2021. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kicsit morbid leszek: ha az nálad hatásos, keress rá gusztustalan fogas fotókra, ahol x darab fog rohad, kihullott stb. Na ettől kíméled meg magad, ha elmész időben dokihoz 😊


Gondolj arra, hogy most ha fáj, lehet "csak" lyukas és tömni kell. De ha sokat vársz, gyökérkezelés, foghúzás lesz belőle, ami fájdalmasabb, hosszabb kezelés és bizony drágább is.

2021. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak nyavalyog, annak még nem fáj eléggé. Ez az életben mindenre igaz.
2021. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Kérd meg egy családtagodat, esetleg a párodat, hogy kérjen neked időpontot. Utána már "nem lesz választásod". Nekem ez a módszer bevált.
2021. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4: lehet ez lesz :D
2021. dec. 14. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
En sehogy se tudtam, elturom inkabb a rossz fogakat a szamban es idonkent a fajdalmat
2021. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem rá magam, hogy tudatosítom magamban, hogyha halogatom, annak nagyon de nagyon rossz következményei lesznek. Rossz fog soha nem gyógyul meg magától.
2021. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én csak a szüleim fogaira gondolok és már veszem is a telefont, hogy időpontot kérjek.
2021. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem halogatok, ha fáj, azonnal telefon és időpontkérés. Tizenévesen megkaptam a leckét, mi történik, ha halasztgatom, azóta nem várok vele.
2021. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sok rossz fogorvosnál jártam már, hányingeres is vagyok, úgyhogy elhiheted, hogy nehéz sok rossz tapasztalat után elmenni, és újra próbálkozni, hátha a következő jó lesz. Most talán találtam egy jó helyet, de ez majd később derül ki, hogy hosszú távon is bizalmat tudok-e nekik szavazni. Minden esetre az első hely, ahol merek beszélni a fogaimat érintő problémákról, és nem azt érzem, hogy lehúznak.
2021. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!