Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem fogom megbánni hogy magán...

Nem fogom megbánni hogy magán fogorvoshoz megyek, amikor csak 200-at keresek havonta?

Figyelt kérdés
Mára van időpontom magán fogászaton,tegnap este küldtek emlékeztető sms-t,és fel is hívtak hogy biztos hogy tudok e menni holnap.Azt mondtam hogy igen.Fogkövet is el kéne távolítani,rossz fogat is kellene húzni,vannak problémáim.Nem fogom megbánni,hogy otthagyok 20-30 ezer forintot?Nem lett volna jobb fölhívni inkább a körzeti fogorvost?Vagy jól tettem hogy magánrendelőbe jelentkeztem be?

2021. dec. 13. 04:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2021. dec. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Azt csak te tudod, hogy ezzel jobban jársz-e, de ennél többet fogsz összességében otthagyni az biztos.
2021. dec. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha ennyi problémád van, ennek a többszörösét fogod otthagyni.

A fogkő leszedés 15.000 csak, ahová én járok, és Szabolcs megye...

2021. dec. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Most az egyszer elmegyek,de utána már lehet a körzetihez fogok menni.Nincs minden héten 20-30 ezrem fogorvosra.
2021. dec. 13. 06:07
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem vannak olyan rutinoezelések, amit a körzeti is simán megold, pl. a fogkő eltávolítás pont ilyen. Bonyolultabb kezeléseknél viszont a magánt választanám.
2021. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Húzás, fogkő leszedése a körzetinél sem ingyenes.
2021. dec. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk a körzetinél is ingyen leszedik a fogkövet.

Foghúzásra szerintem felesleges magánban fizetni, de ha más kezelés kell, akkor meg pl. ahová járok egy gyökérkezelés 35-50.000, plusz ha kell korona, akkor az még 40,de ez Budapesten és többihez képest olcsó hely.

2021. dec. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a körzeti nem szedte le szépen a fogkövet. Inkább legyen 15ezer, de ne kelljen félévente járni emiatt. Többi nem tudom, mennyi. Ha jobbak az eszközök, kedves a fogorvos és profi, akkor magánba menj. Most körülnézel, ha nem tetszik, mész máshoz. Úgy vettem észre, magánban az esztétikára is adnak, nem csak úgy csinálnak vmit. Jó, horror pénz, de ugye ezek a beavatkozások nem visszafordíthatók. Lehet, húzni sem kell, tesznek rá koronát. A húzás már a legvége.
2021. dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Jó magánorvos megcsinál egy fogat 20-30-ból, a többi kacsa. Eddig két magánnál voltam, egyiknél se fizettem 30-nál többet gyökérkezeléssel. Meg most sok fogászaton akciók is voltak. Persze ha gondolod otthon is felépíthetsz egy fogorvosi széket, rendelsz fúrót, lidokaint, töméseket, aztán megcsinálod magadnak. Ma már úgy is minden DIY, ha youtube-on keresnék, tuti találnék pár fogfúrásos oktatóvideot.
2021. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy előre eldönteni, hogy sz@r a körzetes orvos anélkül, hogy megnézted volna, butaság. Akkor fogod megbánni, ha utólag kiderül, hogy mindezt megkaptad volna tb finanszírozottan is, sok helyen ugyanis nagyon is jó a körzetes sőt, ők általában magánrendelést is tartanak fenn, nyilván a kutya nem menne hozzájuk, ha a körzeti rendelésről csak rossz hírek érkeznének. Én biztosan ott kezdenék és ha nem tetszik, akkor mennék magánba.


Akinek meg fogalma sincsen róla, az legyen kedves megtartani magának azt, amit otthon 2 fenékvakarás között gondol. Ugye kedves 6-os! [link]

Konkrétan csak Google-ba kellett beírni és első találat, ahol egyértelműen le van írva, hogy mit vehetünk igénybe tb finanszírozottan. Akinek addig nem terjednek a kompetenciái, hogy egy google-t rendeltetésszerűen használjon, az legyen kedves elgondolkodni, hogy biztosan egészségügyi tanácsokat akar-e osztogatni. Meg lehet sértődni.

2021. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!