Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magyarországon aránylag olcsó...

Magyarországon aránylag olcsó fogszabályozás?

Figyelt kérdés
Fogszabályozót szeretnék csináltatni. Viszont mivel magamnek kell a pénzt megteremtsem rá,(17 éves vagyok)meghallgatom az őtleteket hogy hol csinálják aránylag olcsón. Egész magyarországon keresek olyan helyet ahol (olcsón) megtudják csinálni.

2021. dec. 21. 04:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kiskorú vagy is olcsóBB mintha betöltenéd a 18-at, de sehol sem olcsó. Meg ez nem úgy van, hogy felrakják neked 2022 január 1.-jén és leveszik 2024 január 2.-án. Havonta kell menni kontrollra, attól nem is beszélve ha eltörik a drót, lejön a brekett, ki áll a drót stb. Ilyenkor vissza kell menni a fogorvoshoz akkoris ha 2 napja voltál. Ezzel azt akarom mondani, hogy országos szinten teljesen felesleges keresni, mert rengeteg utazással jár.

Amúgy egy fogszabi (18 év felett) benne van kb 700-800 ezerbe. Ha magán úton intézed a röntgent, foghúzást (ha kell) a fogtömést, fogkő leszedést, bölcsesség fog kiműtést (ha kell) ez az összeg magasabb is lehet.

2021. dec. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb lenne a lakhelyedhez közelit keresned, illetve Facebookon van egy csoport, ahol elég jó tapasztalatokat, véleményeket írnak. Emellett az sem mindegy, hogy milyen fogszabit szeretnél, sínes, rögzített, hagyomány, vagy önligirozó, stb. Érdemes ezeket is megfontolni.
2021. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Én 90 és 150 között láttam az árakat (fém).


Láttam olyat is ahol egy fogsorra 250 ezer, ott nem tudom miért ilyen drága.

2021. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 millió, de ebben benne van a felrakás, levétel, ívcserék, ha leesik a brekett, gumicserék, polirozás, fogkőleszedés, retenciós sín és éjszakai fogszabi, ezenkívül pitts21es a fogszabim. Van, ahol maga a fogszabi 90ezerbe kerül, de ugyanúgy kell ráfizetninezeket a pluszokat. Amúgy nem igazán értem kérdező, hogy miért az egész országban keresel? Ha az ország másik végén ajánlanak olcsót, elutazol oda? És nem biztos, hogy az olcsó jó, inkább egy jó dokit keress, mert magánban is van sok lehúzós és kókler.
2021. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A pitts21 az amikor van ilyen kis zárja a bracketteknek és nem kell rá klön gumi?
2021. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: az az önligírozó, a Pitts21 is az, csak azon belül is a legmodernebb jelenleg. Nekem “sima” önligírozó van, ez mindennel 700 ezer lesz Bp-en magánban. 18 alatt még van rá kedvezmény, de lassú a bejutás és csak hagyományos fogszabira van.
2021. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!