Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a fogröntgenen mindig...

Ha a fogröntgenen mindig kimutatható, ha góc van?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem minden fogászati probléma jàr góccal. Szóval, ha a röntgenen látszik, hogy a fogamat gyökérkezelni kell az nem feltétlen góc ugye?

2021. dec. 29. 19:19
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A góc megfogalmazása csak azt jelenti, hogy ismeretlen eredetű probléma van a szervezetben. A fogászati probléma nem feltétlen góc, a kezelés nem számít gócnak, így a kérdés elég nehezen értelmezhető. Ha valami megoldatlan, ismeretlen eredetű probléma van a szervezetedben, és rossz a fogad, akkor a kezelése megoldás lehet, de általában ez egy sokkal komplexebb probléma szokott lenni.
2021. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából van egy fogam, amit gyökérkezelni kéne elvileg (februarra van idopontom fogorvoshoz) es ket hete iszonyatosan gyenge vagyok, mint aki kemoterapiarol jott kb.

Ezert gondoltam arra, hogy lehet gócként van jelen ez a gyokerkezelesre váró fogam és már ettől vagyok sz*rul.

Viszont mikor megronthenezték nem mondták, hogy ez góc, csak hogy javasolják a gyokerkezelest.

2021. dec. 29. 19:50
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem ezt, de nem attól lesz gócpont, mert rossz, hanem attól, hogy a többi szervre olyan hatással van, amitől nem működik megfelelően. Attól, hogy rossz, nem fogja senki gócosnak mondani, de érezheted magad rosszul ettől.
2021. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!