Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan lehetőség fogorvosná...

Van olyan lehetőség fogorvosnál, hogy készít egy teljes kezelési tervet, és az egész fogsoromat rendbeteszi?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Igen, persze hogy van ilyen lehetőség. Én magánorvosnál voltam és elsőre megkaptam a kezelési tervet. 1 millió 600 ezer forint lett volna..."


Egyrészről ez jó tanulság, miért nem érdemes várni. Ráadásul, amit anno kaptál tervet, az még jó esetben is 1-2 évig érvényes, rengeteg olyan eset van, hogy évekre eltűnik valaki, majd megjelenik azzal, hogy végre összeszedte a pénzt, csakhogy azóta még több foga ment tönkre, ne adj Isten egy fél öklömnyi ciszta nőtt az arcüregébe az elhanyagolás talaján, már fel sem merül a korábbi terápia sőt, neki ebben az életben már rögzített pótlása nem lesz, hiába van meg rá a pénz.

Másrészről ezért érdemes ellátogatni a körzetes orvoshoz. TUdom tudom, az egy kontár, aki az egészséges fogadat húzta. De ha megmaradunk a realitások talaján, még egy kontár orvos is képes legalább az egészségmegőrzésre, vagyis mondjuk egy rendszeres fogkőlevételre, a rossz fogak húzására. Mindjárt nem kerül annyiba és mindjárt lassul a folyamat a szádban, mivel minél több rossz fogad van, annál nagyobb baktériumtenyészet van ott, amelyek csak tovább rontják a többit is. Én biztos legalább ennyit megcsináltatnék tb alapon, ha béna is az orvos, amit elismerek teljesen, hogy ilyen van (amúgy magánban is), ezeket kvázi elrontani nem nagyon lehet.

2022. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!