Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden magán fogorvosnál van...

Minden magán fogorvosnál van részletfizetési lehetőség?

Figyelt kérdés
Holnap megyek hozzá és nem tudom mennyibe fog kerülni a gyökérkezelés, 14000et kaptam. Ha nem elég akkor gáz van? Vagy ad valami lehetőséget? Légyszi , SÜRGŐS!
2009. jan. 29. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyökérkezeléssel többször kell menned. Mindig az adott fázis árát kéri el. Én most vagyok túl rajta, gyökérkezelés nekem fogfelépítéssel 11.000-be volt. 14.000-nek elégnek kellene lenni.
2009. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2009. jan. 29. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában az első alkalommal kifúrásra kerül a fog, és ekkor derül ki ürül-e belőle valami spontán ,ezután vagy sem, illetve a szagról lehet megtudni, hogy milyen folyamatba lépett bele az eszköz.

Egyik lehetőség, hogy nyitva marad ezután az üreg 1-3 napra és szívogatni kell a paciensnek, majd visszamegy átöblités, vizsgálat, gyógyszeres tömés, és a harmadik alkalommal fedőtömés.

Olykor 1 lépéssel kevesebb, néha több.

A fogorvos mindig elmondja, hogy mit fog csinálni, és azt, hogy az mennyibe fog kerülni, és megkérdezi, hogy "mehett-e".

Amennyiben ismer, nyilván, ha nincs elég pénz nálad akkor is megcsinálja, ha tudja, hogy visszamégy.

A fodrászt, és a fogorvost ált. szereti az ember, ha mindig ugyanaz. Ekor pedig kiépül egy oda-vissza bizalmi kapcsolat.

2009. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma voltam, hogy ne legyen gyulladás hétvégére gyógyszert írt fel, és hétfőn megyek először. Azt mondta 15000 FT, de fizethetem több részletbe is, pedig csak most találkoztam vele harmadszor, elég rendes volt:)
2009. jan. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!