Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most vajon gyökérkezelte vagy...

Most vajon gyökérkezelte vagy csak kipucolta?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki hogy gyökérkezelni kell de ne aggódjak nem fog fájni.Fúrt,faragott,fecskendezett ennyit észleltem de nem fàjt semmi,most szerintem gyögytömés van benne,még 1x kell visszamennem.Előtte hidegre volt érzékeny ez azóta megszűnt.Nem kérdeztem ott meg mert nem tudtam beszélni a zsibbadástól.De mire számítsak a köv.alkalomnàl,sokan írják hogy fáj a kezelés de ha nem éreztem még ki se húzta az ideget?Szerintetek?
2022. jan. 15. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindenki húzza ki az ideget, van aki tesz a fog a valamit, ami elöli.

Az én fogorvosom kihúzza. Volt, amikor semmit nem éreztem, volt, amikor durván fájt. De ez mindig az első alkalommal volt.

Mondjuk most még sikeresen hazavágta az állkapcsomat, de ez már másik történet, és nem ide kapcsolódik.

2022. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkezdte a gyökérkezelést. Nem törvényszerű, hogy a gyökérkezelésnek fájnia kell.
2022. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. jan. 15. 11:49
 4/8 A kérdező kommentje:
És az rendben van szerintetek hogy ha megnyomom az orrom mellett az arcom akkor feszít?Az ínyemen ha fent hozzá nyúlik szinte belehasít,de ha nem piszkálom csak tompán elvan,nem kell gyógyszer sem,de mi ott az ami fàj?
2022. jan. 15. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor voltal fogorvosnal? Nekem az elso gyokerkezeles utan 5 napig fajt meg a fogam, az elso napon minimalisan fel is dagadt az arcom azon a reszen. Nekem mondjuk volt rajta egy kis gyulladas is, de maga a kezeles nem fajt, 5 nap utan pedig mar semmi bajom nem volt.
2022. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 napja
2022. jan. 15. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
A szuri helye még bőven fájhat.
2022. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen a szemem aljàtól ha nyomom lefelé a fogamig érzékeny.
2022. jan. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!