Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akad e köztetek akinek az...

Akad e köztetek akinek az összes foga implantátum?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen meg lehet szokni?

2022. jan. 24. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem igen.3 millió volt, de nagyon szép lett. Igen megszoktam, 2 nap és fel sem tűnik hogy implantátum

27f

2022. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem az lett. 2,5 millió Forintot mondott rá a doki. Csak 2,3 millió választott el tőle. Így maradt a műfogsor. Kivehető lett végül, ragasztós. 110 ezerbe került. Megszokható simán. Bár macerásabb mint az implantátum, de nekem annyit sosem érne, akkor inkább turmixolt kaját eszek életem végéig.
2022. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1

Az ÖSSZES fogad implant?? De hát ezt mennyi idő alatt csinálták meg? És ez nem túl nagy terhelés a szervezetnek?

2022. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 milla? Nem semmi
2022. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy összes fog implant. Ha már kb. 6 az implant, akkor kihúzzák a maradékot, kicsavarják az implantokat, és kapsz egy teljes új fogsort az implantokba becsavarva. De lehet az egész is implant ha úgy akarod. De az nem fog, hamarabb elpusztíthatja a csontozatot, könnyen begyulladhat. Legjobb talán úgy, ha csak egy részen van implant. Pl. 7-es és 3-as, de a 4-es, 5-ös és 6-os rossz, akkor a két implantba készíttetsz egy becsavarható 3-astól 7-esig ívelő implant hidat, ahol a 4-5-6 húzásán kívül semmit nem kell csinálni, csak az implanthidat elkészíttetni.
2022. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző jelentettelek a trágár megjegyzésed miatt. Ocsmány vagy!
2022. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hujjuj nem bírja elviselni a hazug kis tetű, hogy ki lett mondva az igazság.:) Jelentgess csak, visszament.
2022. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit írtál #7, hogy törölve lett?
2022. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy lebukott az első válaszadó. Írtam neki, hogy tuti nem implant az összes foga, mire privátban elkezdett f@szszopozni, sőt ez az IQ bajnok rámírt még egy profiljával, azt gondolva hogy nem esik le, hogy ugyanaz a személy küldi. Lényeg, hogy egy hazug, nem kell vele foglalkozni, valszeg foga sincs szegénynek, nem hogy 3 millája.
2022. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Undorító komment volt
2022. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!