Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a saját fogorvosom nem tud...

Ha a saját fogorvosom nem tud implantátumot csinálni, akkor biztos, hogy egy másik orvos sem tud majd? Mármint a sajátom szerint nem lehetséges.

Figyelt kérdés
A saját fogorvosom hidat akar nekem, én viszont nem repesek az örömtől... Egy hátsó fogam hiányzik, ezt pótolnánk.
2022. jan. 7. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Megkérdezel egy másik fogorvost is. Látatlanban senki sem fogja tudni.
2022. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ. Nemsokára megyek hozzá, biztos megint fog piszkálni ezzel. Sok rosszat olvastam a hídról, nem nagyon szeretném, de ugye ő csak ezt látja megoldásnak. Persze azt nem mondom, ne értse senki félre, hogy mindenkinek rossz a híd, hisz nem tudhatom.
2022. jan. 7. 10:58
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm. Ezt fogom tenni, de most a korona miatt nem mentem, + terhes is lettem és nem voltam valami jól, így még nem jutottam el egy másik fogorvoshoz.
2022. jan. 7. 11:00
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem ezzel bőven ráérsz a szülés után foglalkozni, egy hiányzó fog semmit nem befolyásol. Röntgen készült az állkapcsoldról?
2022. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni miért nem tud. Nincs nála ilyen megoldás, vagy valami miatt nem lehet. Tőle kell megkérdezni, nem minden orvos foglalkozik implantátummal.
2022. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem ugyanattol kérdezném. Nyilván magát ajánlja, előnybe helyezve azt, úgy landol csak nála a pénz
2022. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nem tudna implantátumot készíteni. Lehet, hogy azt látja, hogy neked a híd a tartósabb, jobb megoldás.


Terhesség alatt egyébként nem kaphatsz besugárzást, implantátumhoz pedig kell röntgen vagy CT.

2022. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt röntgenem, ha jól emlékszem júliusban (de nem biztos). A fogakat nézték, hogy nincs e lyuk valamelyikben, emiatt készítettek röntgent egyébként (protokoll). Az mondta a fogorvos, hogy az előtte és az utána való fog helyzete miatt nem lehetséges az implantátum, mivel a fogak befelé kezdtek dőlni, ugyanis a hiányzó fog miatt nincs ami megfelelően tartsa azokat. Talán be sem férne az implantátum, valószínűleg erre is gondolt. De ettől függetlenül megkérdezek majd egy másik szakembert.
2022. jan. 7. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet röntgent készíteni akkor is ha terhes.
2022. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!