Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lenézitek/megmosolyogjátok...

Lenézitek/megmosolyogjátok azokat, akik felnöttként fogszabályozót hordanak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igényességre vall, sokan csak akkor engedhetik meg maguknak, ha már ők keresik meg a rávalót.
2022. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, miért nézném le? Ez annyit jelent hogy valaki tisztában van egy testi hibájával, és épp tesz ellene. Szerintem ez teljesen normális.
2022. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igényesség elsősorban, ahogy 1-es írja.

Egyébként, ha lenéznék egy fogszabályozós felnőttet, akkor őneki az hogyan befolyásolná az életét? A fogai később vagy hamarabb állnának be? Esetleg gyorsabban futna a villamos után onnantól, hogy én lenéztem? Vagy mi? Tényleg kérdem.

2022. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért nézném le?

Láttam már 25 évesen aki hordott, nagyon jól állt rajta.

2022. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem most 29 évesen van, 30 leszek mikor lekerül és önligírozó fém, szóval látszik. De soha egyetlen percig sem zavart ez, szerintem is igényesség fogszabályzót csináltatni. Ha vki szerint gáz, hát az a legkevésbé sem tud érdekelni.
2022. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!