Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meg tudja az ember határozni...

Meg tudja az ember határozni hogy gyulladást érez a foghúzás helyén?

Figyelt kérdés

Mondhatom ezt a fogorvosnak?

Csak mert tudom h gyulladt de mivel nincs külső jele nem hiszik el

Annyira feszül és lüktetni is szokott


ápr. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyulladásra pont ezek a jellemzők, amiket leírtál. Viszont az orvosok nem szeretik, ha megmondja a beteg az általa felállított diagnózist. Én azt tanácsolom, hogy csak a tüneteket mond el, hogy lüktet és feszít. Talán kapsz rá antibiotikumot és rendbe jössz.
ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 mondjuk én megmondtam az orvosnak, hogy valami nem stimmel a fogammal és szerintem lyukas. Először nem látott semmit. Kértem, hogy csináljon CT-t. Csinált, majd megdícsért és azt mondta, hogy igazam volt.
ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni mint 1-es válaszoló, kivéve, hogy egyáltalán nem biztos, hogy antibiotikummal kell kezelni egy helyi gyulladást. De mindenesetre a kérdező páciensként azt tudja biztosra meghatározni, amik neki a panaszai. Azaz hogy "Annyira feszül és lüktetni is szokott".
ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!