Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon átvert a fogorvos?

Vajon átvert a fogorvos?

Figyelt kérdés

Ma voltam a fogorvosomnál, és az alsó fogsoromra rakott egy vastagabb gumit, illetve visszarakott egy eszközt a szajpadlasomra. Ezért az 5 perces műveletért kért el 15 ezer forintot...a kezelési tervben az van, hogy ha egy ívet kezel csak, akkor 10 ezer forintot kell fizetni, ha kettőt, akkor 15 ezret.... megkérdeztem, hogy miért kért el pluszban ötezer forintot, ha csak azt az eszközt rakta vissza+ az alsó ívemet kezelte?


A szajpadlasomon lévő eszköz egyszer letört, és rendelt újat. Akkor nem kért érte plusz pénzt. Az az új pár hónapig volt rajtam, utána úgy kikezdte a nyelvemet, hogy le kellett szedni. Ezért sem értem, minek kért el 15 ezret? Megkérdeztem, és azt mondta, hogy fél éves garancia van azokra az eszközökre, meg ő aktiválta is. De mondom, nem most tört le, amikor letört, akkor nem kért érte pénzt, akkor most mi történt?

Nem értem.... szerintetek átvert?? Nem az én pénzem, hanem a szüleimé, ezért zavar. :((



2022. jan. 26. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy fogorvosnak nem 5ezer forinton múlik, hogy be tudja-e fizetni a villanyszámlát. Szóval nem hiszem.
2022. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 én is gondolkodtam ezen, remélem, csak olyan fura volt, mert eddig nem így volt. Meg tőle kérdezni sem lehet, olyan nyegle, úgy van vele, hogy a beteg minek kérdez, ő tudja a dolgát....hát, fura egy hozzáállás, már megingott a bizalmam. Állkapcsom is kattog már több, mint fél éve, erre se adott pontos választ, hogy majd elmúlik-e:(
2022. jan. 26. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Keressél másikat .
2022. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 nem lenne jó, mert kezdhetném előről.
2022. jan. 26. 19:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Már másfél éve van fent a fogszabi.
2022. jan. 26. 19:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!