Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Algoflex után flektor dolo?

Algoflex után flektor dolo?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb egy ket hete fáj egy letört fogam, de sajnos volt egy nagyon rossz élményem fogdokival ezért rettegek a fogkezeléstōl... ket hete neha flektor dolot neha algoflex rapidot veszek be fajdalom erossegetol fuggoen. Van hogy flektorbol ketto is kellett egy nap de volt hogy harom napig semmi.. tudom ez butasag volt es csak a fogorvos tud segiteni veglegesen most mar ravettem magam hogy elmenjek. Sajnos csak jovohet kedden rendel viszont felek addig nem birom ki gyogyszer nelkul. Ma du 1 korul vettem be algoflexet es olyan kerdesem lenne hogy most mar vehetek e be flektor dolot? Olvastam meg hat nyilvan nem jo a sok gyogyszer ha tehetem en mindig turok de a fogfajas gyenge pont... felek hogy idovel kialakul gyomorverzes vagy stb mellekhatas es most erre is raparaztam... ha keddig meg szedegetek be gyogyszert lehet belole nagyobb gondom?? Egy oraja kamillaval borogattam es most hogy lekopogjam jobb. De felek ujra flektorra kerul a sor. Valaszatokat elore nagyon szepen koszonom!

máj. 15. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Nekem igaz hogy bölcsességfog műtét után, de az elso 3-4 napban olyan kegyetlenül fájt, hogy 4 óránként felváltva szedtem az általad nevezetteket. Mivel a napi adag 3, de más a hatóanyaguk, ezért pár napig ezt is meg lehet tenni, de persze jobb kihúzni az időt amennyire csak lehet. A mellékhatások miatt is, meg ha túl sokáig szeded (ezt napi szinten és hetekig értem), hozzászokik a szervezeted és az miatt nem fog már érni semmit.

Dokit azt javaslom, ha drága is, inkább magánba menj, sokkal türelmesebbek és megnyugtatóbbak, ráadásul nem spórolnak az érzéstelenítővel, így fájdalmad biztosan nem lesz a kezelés alatt. (Legalább is én az elmúlt években 3-4 helyen is voltam mert nins fix dokim, oda mentem, aki hamarabb adott időpontot, de mindenhol nagyon kedvesek voltak és megnyugodtqm annak ellenére, hogy extrém módon parázok én is a fogorvostól).

Gondolj arra, hogy a javulás érdekében mész, és ha túl vagy a kezelésen, csak jobb lehet! Kitartás!

máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszod! Vegul este 10 fele bevettem mert mar nem birtam. Valszeg gyulladas ezert mielott barmit tudnank tenni egy kura lemegy de most mar elhataroztam magam mert elobb utobb igyis ugyis doki. Megnyugtato a valaszod koszonom! Bocsi az ekezetekert ezuttal is:)
máj. 16. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!