Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baján vagy esetleg Jánoshalmán...

Baján vagy esetleg Jánoshalmán van e olyan fogorvos,aki nem kéri az oltást?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni fogorvoshoz mert két fogamból is kijött a tömés és eszméletlenül fáj.

De nem vagyok beoltva


2022. jan. 29. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Normális orvos nem kér oltást, hiszen ő a gyógyításra esküdött fel. Meg aztán ha ő be van oltva, akkor úgyis megvédi az oltása, tehát ha működik az oltás, akkor tök mindegy, hogy oltott-e a páciens.
2022. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Én ha orvos lennék még akkor is beengedném az oltatlanokat ha kormányrendelet tiltaná. Azért tanul az ember annak, hogy segítsen. Nem tudnám senkinek sem azt mondani, hogy szenvedjen tovább csak azért mert oltatlan.
2022. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
#2: Örülök, hogy vannak akik így gondolkodnak. Sajnos az orvosok többsége nem ilyen. Engem zavart már el fogorvos fájó foggal és hagyott szenvedni, csak mert nem vagyok beoltva, pedig semmi más bajom nem volt a fájó fogamon kívül.
2022. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!