Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit gondoltok arról, mikor...

Mit gondoltok arról, mikor valaki nem csináltatja meg a fogait, pedig anyagilag megengedhetné?

Figyelt kérdés

Elsősorban fogszabályozásra gondolok most, vannak emberek akikről biztosan tudod, hogy megtehetné anyagilag, de mégsem teszi. Gondolok itt akár pl. Woody Harrelson-ra, de akár ismerősök közül is.


Szerintem ez általánosságban egy zavaró tényező az embereken, legalább is én úgy gondolom, hogy ezt a többség így gondolja. Már régóta létezik belső fogszabályozó, ami nem is látszódik, ha felteszik.


Nekem anno gyerekként nagyon kellett volna, de nem engedhettük meg, hogy csináltassunk sokáig, végül lett, éveken keresztül szenvedtem érte, még ma is hordom az éjszakait, de minden egyes pillanata megérte szerintem.


Mit gondoltok róluk? Igénytelenek, lusták vagy csak megszokták így és nem zavarja őket?



2022. febr. 5. 22:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Miert kene mindenkinek egyenmajomnak lenni tokeletes foggal, tokeletes mellel, tokeletes kocka hassal - mindenzt persze penzert megveve.. Igenytelen akkor vagy, ha koszos vagy, ha budos vagy, koszos a lakasod es a kornyezeted.. nem akkor, ha nem csinaltatod meg magad olyanra mint amit a tarsadalom szepnek gondol.. Majd ha meg egyszerubb es olcsobb lesz a mellmutet v az orrplasztika, akkor mindenki igenytelen lesz akinek nem olyan, mint az instagrammon?
2022. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!