Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akadájozom ezzel az orvos...

Akadájozom ezzel az orvos munkáját? Vagy megkéne értenie a fogorvosnak a problémámat? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóm van és az orvosom semmiről sem tájékoztat, hogy mit akar a számmal kezdeni és most csak adott egy csekket hogy fizessem be, nyílván bíztam benne de legközelebb amikor mentem felrakott egy olyan készüléket amit ha én tudtam volna ha azt akarja berakni a számba egyértelműen megmondtam volna neki/nem fizettem volna ki a csekket. Én ezt a dolgot nem hordom mert se enni se beszélni nem lehet benne+ írtózatosan fáj, de azt se akarom hogy emiatt ne tudjon haladni a fogszabályzás. Szerintetek akadályozom ezzel a munkáját az orvosnak? Hogy lehetne normálisan megbeszélni vele hogy más megoldás kell a probléma megoldására? Mert ha meglátja hogy nem hordom azonnal dühösen beszél és rám akarja ezt erőltetni.

2022. febr. 5. 23:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. febr. 7. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!