Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogorvosnál létezhet...

Magán fogorvosnál létezhet olyan hogy részletfizetés / hitel?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk több millió lenne az ellátás és kezdőrészletként tudok indítani mondjuk 1-1.5 millióval, akkor elképzelhető hogy a maradékot havi 100,000 forint körüli részletekben idézetem ki a következő 1 évben mondjuk?


Egyáltalán létezik e hitel a fogorvosoknál?



2021. szept. 16. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Talán fogorvossal meg lehet beszélni és hivatalos szerződést írni, bár nem tudom van - e olyan doki aki ezt bevállalná.

Nem vagyok hitel párti, de ha a fogsoromról lenne szó, egy személyi kölcsönt én is bevállalnék.

2021. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm is részletekben fizetett a fogorvosnak. Relax dentál centerben volt ez az 5.kerületben.
2021. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most a nővérem a kutyájának az ellátását fizeti részletre, tudom hogy más, de gondolom egy állatorvosnak is hasonló kockázat, ha ilyenbe belemegy.
2021. szept. 16. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, igen!
2021. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosnál nem létezik, akkor vehetsz fel hitelt a bankban is, és törleszthetsz nekik.
2021. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!