Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ? A többi lent

Mit tegyek ? A többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni ez már több hónapja történt pontosabban 8-hónapja, éppen ebédeltem és hát el fogyott a fogoiszkáló és faseprővel helyetesitettem (a faseprő tiszta volt az nap vettem ) és a szemfogam már több ideje el volt törve és jukas volt és ahogy piszkáltam a faseprővel a fogam be tört a faseprő próbáltam egy másikkal kiszedni de az is beletört és nagy fájdalmaim vannak főleg a bal oldali szemem fáj tőle nem merek fogorvoshoz menni mert túlságosan is félek,hogy szét vágják az inyem valami jó tanács azt meg köszöném mert már nem tudok mást csinálni

2022. febr. 8. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Fogpiszkálo
2022. febr. 8. 18:01
 2/3 A kérdező kommentje:
A faseprő bele tört a jukas fogamba és nagyon mélyen bele ment
2022. febr. 8. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs más módszer, csak a fogorvos. Saját magad csak rontani tudsz a helyzeten.
2022. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!