Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért csiszoltak bele az első...

Miért csiszoltak bele az első három fogamba töméskor? Tömés cserén voltam .

Figyelt kérdés
.... az első három fogammal, de három különböző dokinál. Töméscsere előtt fogaim szép fényesek voltak, most mind a háromnak a felülete csupa karcos, csúnya. Gondolom ahogy a tömés maradványokat tisztították le a fog felületéről, akkor karcolták össze-vissza. Na de mind a három doki elbénázta??? Korábban sose történt ilyen, csak itt az új lakóhelyemen.
2010. szept. 11. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz, és kérd meg, hogy polírozza fel a fogaidat. Ez fájdalom mentes kezelés!
2010. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, de esküszöm én érzem kellemetlenül magam, hogy Ő nem látja, sőt az utóbbinak még említettem is, hogy a másik két fogamba bele csiszoltak és mennyire nem örülök, erre fel a harmadokat Ő ugyanúgy csinálta. Mind a három magán fogorvos, nem véletlenül váltogatom őket, egyszerűen nem találok itt Vecsésen egy normális, precíz fogorvost. Félni sosem féltem semmilyen fogászato beavatkozástól "sőt" még szájsebészeti műtétem is volt anno.

Tehát akkor nekik kell legyen olyan csiszoló korong, ami teljesen fényesre, vagyis simává polírozza? Akkor miért nem alkalmazzák? Mind a három szemüveges. :) Nem látják?

2010. szept. 11. 14:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Már a sírás szélén állok, ahányszor haza megyek a fogorvostól. Temérdek pénzt ott hagytam és egyáltalán nem látszik. :(
2010. szept. 11. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Veresegyház messze van tőletek? Ott van egy kitűnő fogorvosnő. Ő mindent észrevesz ami a szájban rendellenes. Dr. Rácz Kerstin-nek hívják.
2010. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az messze van sajnos.
2010. szept. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!