Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes fogpótlást lehet...

Ideiglenes fogpótlást lehet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel a csapóajtó kitörte a fogam. Ne kérdezzétek hogy hoztam össze :D de sikerült.

Mivel elöl van, így baromi ciki. Bejelentkeztem a fogorvoshoz,de várnom kell 1 hetet a konzultacióra,utánna még egy hetet kb. Hogy elkezdjék a fogam kezelését,pótlását. :(

Viszont nekem több fontos helyre is jelenésem lenne jovoheten. Tudnátok linkelni esetleg olyan ideiglenes megoldást,hogy legalább ne legyen annyira feltűnő? Én nem találtam a neten.

Mivel fiatal nő vagyok,mosolygós,így meg aztán pláne nagyon ciki.

Köszönöm szépen!


2022. febr. 18. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Menj el reggel egy maszek fogorvoshoz azonnal. És várj.


Én is így jártam, a koronam leesett (jobb felső szemfog) hát baromira nincs idő ilyenkor várni, ez sürgősségi eset. Engem bejelentkezes nélkül 10 perc múlva fogadtak és meg is csináltak azonnal.


Vagy tehetsz oda egy rágót, mint Dennis a komisz-ban Dennis Wilson bácsinak. 😂

2022. febr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahh a rágóra már én is gondoltam 🤣

Maszekhoz megyek én is,és mivel nem fáj stb.. így azt mondták nem sürgős eset,és időpontot kell kérni mindenképpen.

Felhívtam több rendelőt is itt Budapesten,mindenhol ezt mondták sajnos.

2022. febr. 18. 01:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Metszőfog? Nekem erősen illuminált állapotban sikerült abszolválnom, hogy letört az eggyik széle, sajnos nem lett jó mindig letört időről-időre a pótlás. Létezik ideiglenes tömés, de nem hiszem nálad lenne értelme.
2022. febr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maszk ;)
2022. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Felhívtam több rendelőt is itt Budapesten,mindenhol ezt mondták sajnos."


Na én épp ezért nem hívtam egyet sem, csak mentem. Ha nem annyira feltűnő akkor tényleg a maszk addig eltakarja.

2022. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!