Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be-Be Dent fogászatról?

Be-Be Dent fogászatról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kép alapján elég csövinek néz ki. De jók az árak például.

Van valakinek tapasztalata, milyen az ottani fogorvos?

Köszönöm szépen!


2022. febr. 18. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Janik Leonárd. Az interneten 3 pozitív véleményt találtam róla, de azért az nem normális, hogy a nevét se írja ki a rendelőhöz, hanem többes szám első személyben ír, úgy kell kinyomozni a nevét.
2022. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen én is furáltam,de lehet tényleg jó orvos.

Köszönöm neked

Ha volt valaki nála írjon tapasztalatot :)

2022. febr. 18. 16:40
 3/6 piranja válasza:
Kérlek titeket aki látja ezt a posztot a jövőben, NEHOGY ODA MENJETEK!
2023. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért, mi történt? Írj róla a google-be is negatív véleményt.
2023. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem se volt jó tapasztalatom. Veled mi történt?
2023. okt. 22. 12:58
 6/6 piranja válasza:
Kerestem fogászatot ami közel van és jó árban. Bővebben utánanéztem a palinak, hm...mondom ez a SOTÉN tanít, én is ide járok, annyira rossz tán nem lehet. Három fogamat barmolta szét, egyet gyökérkezelt. Első alkalommal már belerakta a végleges gyökértömést (AMIT NEM SZABAD). Majd megőrültem annyira fájt egy hétig, visszamentem, akkorát rákoppintott, hogy sírva jöttem ki a rendelőből fiú létemre. Potyogtak a könnyeim hazafele. Másik fogászaton ki kellett húzni a fogamat és mutogatták, hogy mekkora gennyzacskók voltak rajta. A másik két fogamnak is meszeltek, most mehetek implantálásra. A poén az az, hogy egyetem után az első munkahelyemen ketten kezdtünk új kollégák, egy lány és én. Kiderült, hogy a munkatársnőm is nála volt fogászaton és neki is elcseszte a fogát. Annyira bánom, hogy odamentem, olcsó húsnak híg a leve. Ne sajnáljatok egy picivel több pénzt kiadni, mégiscsak a fogainkról van szó....Már akkor gyanús volt mikor megláttam a rendelőt, ami egy putri, még egy sztk-s is higiénikusabb, utána jött a feketeleves. Egy ilyen kocamestert nem hiszem el, hogy még mindig hagynak dolgozni.
2023. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!