Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2hónapja vettem észre,hogy...

2hónapja vettem észre,hogy van egy lyuk a bölcsesség fog melletti fogamon de csak most volt időm időpontot kérni, kb csak egy tűhegynyi nagyságú 2 hónap alatt sokat romolhatott? Elég lesz egy tömés? Nem fáj meg semmi

Figyelt kérdés
Nagyon parázok a fogorvosoktól 🤡

2022. febr. 20. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, semmi az egész. Nekem is kb fél éve volt egy nagyon kicsi lyuk a fogamon. Elérzéstelenítik, onnantól kezdve nem is fogod érezni, csak azt, hogy matatnak ott. (kicsit kifúrja a doki, majd betömi) ennyi az egész. Egyik se fáj,

Ne félj

2022. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előttem szólónak:) remélem nem kell gyökérkezelés meg ilyenek úgy tudom ha nem fáj nincs nagy baj,meg pici a lyuk is
2022. febr. 22. 10:10
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit :) nem értek hozzá annyira, de szerintem gyökérkezelés akkor kell, amikor már olyan hatalmas a lyuk a fogon, hogy ki kell húzni. Te esetedben ahogy leírtad csak be fogják tömni ez 100%
2022. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm,most kicsit megnyugodtam :)
2022. febr. 22. 15:57
 5/24 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy egy régi tömésből kiesett egy darab azt is csak símán újratömi? Azt csak most vettem észre sajnos:( de remélem menthető
2022. febr. 22. 19:09
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azt a tömést ami még benne maradt, valószínűleg eltávolítja, majd betömi újra azt a fogat. Sima ügy :)
2022. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom figyeli-e még az előttem szóló ezt a kiírást de azóta észre vettem még egy lyukat ami nagyobb kb mint egy ceruzahegy:( és oldalt is van ráadásul ez is tömhető még?oldalt hogy oldja meg? 1 hét alatt sokat romlik? Akkora kaptam időpontot és nem tudom mióta van ott...félek nagyon
2022. febr. 25. 20:50
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok :) ne aggódj azt is csak betömi simán! Ne félj

Egy hét alatt semmit se fog romlani

2022. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem minden így lesz :) mert akkor nagyon örülnék. Viszont részben így ismeretlenül is megnyugtattál! Végre kaptam rendes válaszokat és nem trollokat.🤗
2022. febr. 26. 22:08
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen :) én szorítok hogy így legyen

majd ha lesz kedved írd le ide mi volt végül fogorvos után :D mindig nézem a megválaszoltjaimat :D

2022. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!