Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen az íny bölcsességfog...

Milyen az íny bölcsességfog húzás után?

Figyelt kérdés

Nekem bal alsót húzták ki és jelenleg a varratot egy fehér/sárgás dolog borítja és bal oldalon az ínyem is bedagadt. Kicsit aggódom, hogy ez nem normális és elfertozodott vagy valami.


Nagyon odafigyelek rá. Öt napja húzták ki és még mind fáj


2022. febr. 15. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Neked összeforrt már a helye? Nekem 14-èn húzták az alsót, és még mindig ott a lyuk..mi lett veled?
2022. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már jól vagyok. Egyhét kellett, hogy gojuk rá rendbe jöjjek. Ez alatt azt értem, hogy tudtam rendesen enni, inni és aludni. Neked kitartast es sok erot. Amúgy nem tudom mekkora fájdalmaid vannak, de a flextor (vényes) nagyon jó, különösen a poros fajta.
2022. márc. 16. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Fájdalmaim már nincsenek, két hétig voltak, a Flectort szedtem rá. Csak még nem forrt össze. Addig meg nem merek rágni rajta, pedig már biztos lehetne. Neked mennyi idő alatt forrt össze?
2022. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!