Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt hogy kene "megoldani"...

Ezt hogy kene "megoldani" fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy mikor voltam fogtomesen, beraktak ugyan nyalelszivot, de nem szivta el az osszes nyalat, es többször is elkezdtem kohogni, mert lefolyt a nyalam a torkomon. Hogy kene lenyelnem, mikozbe tele van pakolva a szam cuccokkal, es tatva van? Vagy ezt masok hogy oldják meg? Vagy hagynom kene, hogy lefolyjon a nyal a torkomon, nem lenne baj, nem menne "félre"?

Nagyon hulyesegnek hangzik az egesz, de engem nagyon zavar a helyzet



2022. febr. 28. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél az orrodon levegőt!
2022. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volna, ha ezt a gondodat a fogorvosoddal beszélnéd meg?
2022. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyeld le nyugodtan közben. Tudom, hogy kellemetlen hátradöntött fejjel nyelni, de ha nem lenne szabad, mondaná. Én ezt csinálom, és még sosem szóltak, szerintem mindenki ezt csinálja, különben nem igazán menne a dolog. Nyilván próbáld meg, amennyire lehet, akkor csinálni, amikor épp nem fúrja a fogad.
2022. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok úgy nyelni. Gyakorold otthon :-)
2022. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!