Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális az, hogy másfél éve...

Normális az, hogy másfél éve kihúzott fogam helyén gyakran érzékeny és fáj az ínyem? Néha olyan érzés, mintha még mindig meglenne a fogam. Ráadásul úgy nézem, nincs is összeforrva rendesen a helye.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, nekem akkor volt ilyen mikor bennmaradt egy darabka. Mondjuk nekem kijött majd egy év után magától, de addig sokszor fájt és gyulladt volt.
2010. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Már bejelentkeztem, igazából arra vagyok kíváncsi, hogy mitől lehet ez, de ezek szerint benne maradt egy darab. Szép kilátások. Én is erre gondoltam, jártam is annál a dokinál azóta, aki kihúzta, de azt mondta, minden ok vele, így most egy másikhoz megyek. Várok még tapasztalatokat...
2010. szept. 13. 12:31
 3/7 anonim válasza:
fantomfájdalom?
2010. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem.:(
2010. szept. 13. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az egyik mellette lévő fogad fáj?

Tuti össze van forrva, de eléggé lesorvadt képet kell, hogy mutasson az a normális. Persze, lehet csontdarabka is, de ne izgulj, nem fog fájni ha az. Mindenesetre egy röntgen csodákra képes.

2010. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére nem a mellette lévő fog fáj, egészen biztos, hogy az ínyem az. Nagyon bízom benne, hogy lesz röntgen is, mához egy hétre megyek. Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 13. 18:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, megírom, mi volt. Nemhogy fogdarab, hanem a fog mindkét gyökere bennemaradt, és jól láttam, nem volt összeforrva sem. Úgyhogy kétszer kihúzott fog lett belőle, már kezd kimenni az érzéstelenítő hatása, és kezd lüktetni. Ja, teljesen be volt gyulladva, a doki mondta, hogy tiszta genny volt, úgyhogy a húzást is eléggé éreztem.:( Szóval ha valaki hasonlót tapasztal, irány vissza az orvoshoz - én mondjuk egy másikhoz mentem, az előzőhöz soha többé -, mert az azt jelenti, hogy nincs kihúzva rendesen a fog...
2010. szept. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!