Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett fog pár hét után...

Kiesett fog pár hét után szétpattant magától - hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Hátha tud valaki szakértő erre magyarázatot adni...

Fiam kiesett tejfoga ott volt a polcon. Kb. két hete esett ki. S most egyszer csak magától kettérepedt, és az egyik fele lerepült a polcról. Ép tejfog volt, és a polc közelében nem történt semmi.


2022. márc. 13. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elveszítette a nedvességtartalmát és ezért pattant szét. (feszültség keletkezett benne)
2022. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
0%
Vagy szellemek vannak a házban esetleg a fogtündér véletlen eltörte, mikor vitte volna el az egészet.
2022. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm szépen!!


2-es, haha :D Hát nevessetek ki, de azért tettem fel a kérdést, mert beparáztam. Fiam épp úton volt a nagyapjával, és igen, megcsapott valami fura rossz érzés.

2022. márc. 13. 20:16
 4/5 Hellmano ***** válasza:
50%
Azért írtam a szellemeket.
2022. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező nálam is dettó ugyanez történt, szétrepedt a foga kislanyomnak a polcon és az egyik fog darab leesett. Döbbenetes, hogy ilyen meg tud történni
2023. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!