Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő leszedéssel kapcsolatos...

Fogkő leszedéssel kapcsolatos tapasztalatok? Fájdalmas? Mennyi ideig tart? Utána érzékenyek a fogak? Stb.

Figyelt kérdés

Sajnos egy-két fogam már nmagyon fogköves, kicsit az ínyem is be van talán gyulladva, így gondolom kicsit fájdalmasabb, mint alapba.

Kinek milyen tapasztalatai vannak?


2010. szept. 13. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem kellemes és utána a fogmosásnál is fáj még aznap

de este sikáld meg nagyon a fogad és az ínyt is, hogy a maradék fogkő is távozzon, így nem fog begyulladni

2010. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, inkább csak olyan fura érzés volt. Utána kicsit érzékeny volt a hidegre, melegre, de hamar elmúlt.
2010. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmas egyáltalán, nekem nemrég szedték le ultrahanggal, talán kicsit kellemtelen volt, de nem fájt. Utána kicsit furák voltak az elöl alsó fogaim belülről, de mondta a fogorvos, hogy majd megszokom, és tényleg 1-2 nap múlva már nem tűnt fel.

Nekem mondta hogy érzékenyek lehetnek a fogaim, mert ott az ínyemnél is volt fogkő, de egyáltalán nem voltak azok. Simán tudtam enni, inni, fogat mosni úgy, ahogy szoktam.

Egyébként érdemes évente leszedetni, kinek mennyi termelődik, nem fáj és utána szebb lesz a fogad.

2010. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem egyszerűen lekaparta (sztk) de nem fájt csak "kellemetlen" volt.
2010. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!