Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőttkori fogszabályozás?...

Felnőttkori fogszabályozás? Tapasztalatok, árról stb?

Figyelt kérdés

Nézegettem weblapokon, de mindegyiknél horror ár volt, 250.000 Ft volt a legolcsóbb, felnőttkorban már minden fogszabályozó készülék ilyen drága? Még ezután fogok itt helyileg körbenézni, hol csinálják, de így eléggé megijedtem hogy ha ilyen drága az nekem nem fér bele...

Akinek volt fogszabályozója, leírná mennyibe került, meddig kellett viselni, miért kellett stb. Köszönöm!!


2011. okt. 25. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 25 éves vagyok, és pár hónapja érdeklődtem néhány fogszabályzó szakorvosnál az árakról. A sima fém fogszabályzó 60-80 ezer (egy ív). A porcelán 120 ezer körül van (szintén csak egy fogsorra).

Nekem bonyolultabb a dolog sajnos, mert toxikus fémallergiám van, és speciális fogszabályzóra van szükségem, aminek az ára fél millió forint körül van. Szóval egyelőre még gyűjtögetek rá, legalább fél évig még nem engedhetem meg magamnak ezt a kiadást. :(

Szerintem érdeklődj több helyen, mert orvostól is függ. Nekem pl. az egyik a porcelánra 100 ezret mondott, a másik doki 130 ezret. Sok szerencsét!

2011. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm, mindenképpen körbe fogok nézni :)
2011. okt. 25. 21:08
 3/3 anonim válasza:
72%
én 17 évesen (majdnem 18) kezdtem el a fogszabályozást, magánorvosnál. egy semmi extra, sima fém alulra-felülre nekem 400ezer volt, de részletre fizettük. (havi 30) + az aktiválási díj, ami 4ezer/alkalom... ennyi sajnos:)
2012. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!