Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kicsi fehér pattanás szerű...

Kicsi fehér pattanás szerű valami jelent meg a fogaim előtt a nyálkahártyámon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Olyan mint egy pattanás, de nem piros meg semmi csak fehér és nagyon zavar hogy ott van, mindíg érzem. Glycoseptel kenegetem pár napja de semmi változás, orvoshoz meg nincs időm elmenni. Volt már valakinek ilyen és volt vele orvosnál? Hogy kezelték?
2010. szept. 13. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aftád van , terjedni fog, egy idő után fájni fog. Nem csíp ha erőset eszel vagy savasat iszol? A neomagnolos öblögetés használ, ha nem vagy a klórra allergiás(tablettát feloldod langyos vízben). Elvileg aGlycosol is használ. Vagy kamilla, illetve kakukkfüves tea.
2010. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kezeltem semmivel, és elmúlt magától - pár évig időszakonként rendszeresen kijött, az elején csak éreztem, később fájt is, de csak pár napig volt így, aztán csak volt, és szép lassan elmúlt.
2010. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szervusz , azt tudom tanacsolni,hogy fogkefevel jo erosen dorzsold meg azon a tajekon a fogaidat , nem baj ha faj vagy ha verzik, ezt ismeteld 2 -3 szor egymas utan , majd oblogess kamilla teaval es rendbejon par nap alatt
2010. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem afta, nem is fáj, csak ott van és zavar pl beszéd közben stb... :S
2010. szept. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!