Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínyemen nőhet pattanás?...

Az ínyemen nőhet pattanás? Mert van egy apró fehér dudor az ínyemen, és ha megnyomom akkor vérzik, de nem fáj. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

OMG

men orvoshoz:S

szerinted nő szőr az ínyeden??Akkor eleve nincs rajta pattanás!

2009. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
szerintem fogkelés. nekem is volt, elmúlt magától
2009. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ott egy gyökérkezelt/beteg fog, akkor lehet egy áttörőben lévő gyökércsúcsi tályog.
2009. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Közönséges afta a tippem...irány a patika phologosol oldatot kérj fehéret azzal öblögess vagy ecsetelj. Vagy a sósviz esetleg betadin is megteszi. De nem árt ha látja házi orvos a biztonság kevéért. Jobbulást!
2009. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagothyl oldat a legjobb ellenszere, igen ez afta.
2009. jan. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megszurhattad a fogkefével és megennyesedett.Pattanás természetessen nem lehet.
2009. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban az ínyeden van, ahol a nyálkahártya alatt a kemény csont tapintható, akkor az szinte kizárt, hogy afta. Az afta mindig a laza nyálkahártyrészeken fordul elő, a pofa és az ajkak belsején, esetleg a lágy szájpadon vagy a garatíven. Amit te írsz, az nekem továbbra is áttört gyökércsúcsi tályognak tűnik.
2009. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megmutatni fogszakorvosnak - egyrészt a sipoly kizárása, - másrészt a gyógyszer estleges felírása miatt.
2009. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!