Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Beleharaptam 2x egy kemény...

Beleharaptam 2x egy kemény kekszbe fogszabályzóval, lehet valami baja a fogszabályzónak?

Figyelt kérdés

Eddig mindig nagyon vigyáztam hogy ne harapjak semmibe. Kb 3 napja húztak a fogszabályzómón.

Ma egy nagyon kemény sütibe haraptam 2x is mert kiment a fejemből hogy nem kéne. Szerintetek meglazulhatott ettől a fogszabi?



2022. ápr. 3. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy, hogy meglazul, ha beleharapsz valamibe... Azért nem ajánlják a harapást, mert a brekettek lepattanhatnak, az ív elgörbülhet, de általában, ha rendesen van rögzítve, ezek nem történnek meg. Amúgy rengeteg ember harap, eszik vele szendvicseket, stb kaját.
2022. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, ha rendesen van felrakva. De mivel nem esett le egyből, így vszeg okes. Én amúgy eszek benne mindent és lassan 1,5 éve fent van, egyszer sem volt semmi baja.
2022. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!