Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájzár mikor múlik el?

Szájzár mikor múlik el?

Figyelt kérdés

3-4 napja küzdök szájzárral (bölcsességfog miatt). El fog múlni magától vagy mindenképp fogorvos a vége? Akiknek magától múlt el az kb mennyi idő?

Később mindenképp kiszedetném, de utolsó hónapos kismamaként most nem szívesen vállalnék be egy szájsebészetet+így hozzá sem férne a doki mert alig bírom kinyitni a szám.



2022. ápr. 4. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem múlt el, doki tud gyulladáscsökkentő csíkokat beletenni
2022. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem több hét volt mire elmúlt a bölcsesség fog műtét után.
2022. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan állapot, amivel muszáj fogorvoshoz menni!
2022. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, fogorvoshoz kell fordulni, hogy a kiváltó okot, a a bölcsességfogat kezelje. Addig is a szájzárat magad is megpróbálhatod oldani azzal, hogy tornáztatod, rágsz adon az oldalon is, igyekszel óvatosan rövid ideig nyitni, feszíteni.
2022. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem kedden szedtek bolcsessegfogat. Az is volt a baj hogy tavajelött a fogorvos azt mondta hogy ki kéne szedni de nem vállalt el, azt mondta hogy akkor menjek mikor nem lesz koronavírus. Azután nem fájt és nem mentem. A múlt hét előtt hétfőn úgy belenyilalt hogy majdnem térdre estem pedig egy kis chips ment bele ahogy rágtam. Az orvosnál nem is az volt ott akihez voltam programálva hanem más mert az orvosnak közbejött egy konferencia. Az a baj hogy nem tudom tűrni a fájdalmat. Vagy 8 inekciot biztos kaptam és valami csavarhúzóval feszegette és az inekciok ellenére is fájt. Nem mozdult semerre az a gyökér pedig finoman mozgatta avval.a csavarhuzival. Egy óra eltekt, megérkezett az orvos aki kellett volna szedje nejem és nem tetszett neki hogy nem vagyunk kész. Hozzáfogott o és két mozdulattal kihúzta amit a másik egy óráig mozgatott, igaz akkor felsikoltottam. Az a baj hogy péntek van már és azon az oldalon alig tudom kinyitni a számat meg enni sem tudok rendesen.
2022. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!