Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hét eltelt a foghúzás óta...

Egy hét eltelt a foghúzás óta és még mindig fáj, ez normális?

Figyelt kérdés
Pontosan egy hete húzták ki a fogam csúnya letört erősen gyulladt fog felül. Előtte már fájt nagyon. Húzás után azonnal elmúlt a görcsös fájdalom, amit már a fejemben éreztem. A hidegre ugyanúgy érzékeny maradt, ezt tudom, h normális nagy fokú gyulladás esetén. Viszont két napja elkezdett ugyanolyan görcsösen fájni, hogy a fejemben érzem. Pénteken megyek hozzá vissza.. szerintetek simán “csak” a gyulladás okozza vagy lehet valami más baj?

2022. ápr. 6. 05:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy természetesen betartottam a higéniás szabályokat. Nem öblögettem, szívkáltam, piszkáltam.
2022. ápr. 6. 05:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, - foghúzas után még jobban fájt mint előtte- amikor maradt benn "fogdarab". Visszamentem megröntgenezték és úgy látszott. Illetve bölcsességfog húzása után is fájt több mint 1 hétig (akkor nem nagyon), szintén visszamentem, antibiotikumot kellett szednem. Menj vissza a fogorvoshoz mindenképpen szerintem.
2022. ápr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!