Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy rögzített...

Mennyibe kerül egy rögzített fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Ma voltam az orvosomnál és azt mondta, hogy 200 000Ft az alja, de majd a lenyomatvétel után konzultálunk melyik lenne jó. Az alsó és a felső fogsoromra is kell, mert nem szépek. Szerintetek mennyire számítsak? A jövő héten lesz a mintavétel, mikor teszi majd fel?
2022. ápr. 6. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az komoly, 4 évet még nem is hallottam senkitől, hogy fenn lett volna.
2022. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#9#10 vagyok

Nekem nagyon problémás volt. Felül nem volt egy szemfogam sem, azokat műtéttel kellett kihúzni az ínyemből, két fogam ki lett húzva, mert nem fértek volna el, valamint az alsó szemfogaim teljesen rámásztak a mellettük lévőkre, és az egész folyamat során az alsó fogsorom jobbra tolódott. Szóval nehéz ügy volt. :D

2022. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és megérte?
2022. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Teljesen. Előtte szégyelltem mosolyogni, most szívesen mutogatom a fogsorom, pedig még fent van a fogszabályzó. :)

2022. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
grat! én se szeretek nagyon mosolyogni nyitott szájjal, de én nem merek/akarok belevágni, szóval ezzel kell élnem még pár évtizedet :D
2022. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!