Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy rögzített...

Mennyibe kerül egy rögzített fogszabályzó 2015ben?

Figyelt kérdés

Kb. Mennyibe kerülhet, illetve mennyi idő ameddig elkészül?

17 éves vagyok és debreceni. Tudnátok mondani valami alternatívát, hogy lehetne olcsóbb?

A szüleim drágálják, persze én is, ezért szeretnénk valami lehetőséggel előállni. Hol érdemes csináltatni?



2015. okt. 13. 07:55
 1/5 anonim válasza:
Attól függ mennyi az az annyi amennyit még rászánnál/-tok és hogy a dentológia fellegvárára felutazni(BP.) mennyire tartod jó megoldásnak.
2015. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát figyu, 18 év alatt TB-re megcsinálják olcsóbban, ez azt jelenti, hogy csak a fogszabályzót kell kifizetni,ennek az árát az OEP határozza meg. Bemész vagy felhívod a körzetis fogorvost neki tudnia kellene ezeket,ha nem csinál fogszabályzót, kérdezd meg tőle, hogy 18 év alatti vagy és kihez tudnál menni. De az is lehet, hogy már nem fogadnak 17 évesen, hallottam már ilyet is(szemetek).

Részletben is lehet fizetni!!!

Nekem elöző hónapban levette a mintát, és tegnap ragasztotta fel. 1 hónap, de biztos, hogy előbb kész volt, csak én így tudtam menni. :)

2015. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 250e/fogívért csinálják, most van fent majdnem 1 éve, és még kb. ugyanennyi vissza is van... alternatíváról nem tudok, de gondolj bele, hogy erre 1x kell rászánni a pénzt (azt is lehet részletekben), és utána életed végéig szépen fognak állni a fogaid...
2015. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
15 eves vagyok es januarba kapom meg a fogszabalyzot, 240 et kell fizetnunk erte maganklinikan, de amugy sem lenne dokkal olcsobb
2015. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak mondanám, hogy de, sokkal olcsóbb nem magán klinikán. Nekem memsokára felső lesz, az 46 ezer. Aztán ha lesz alsó, az is ugyanennyi, de még mindig csak 92-nél tartunk. De ahol én csináltatom, van 28 ezerért is teljesen hagyományos.
2016. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!