Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár hét és felteszik a fogszab...

Pár hét és felteszik a fogszabályzóm(önligírozós lesz). Nem volt még eddig semmilyen, éjszakai sem. El tudtuk engem látni jó tanácsokkal, trükkökkel akik már ebben tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Én imádom a gumicukrot, de abból melyiket lehet enni? Valamint milyen fogkefét ajánlatos használni? Bele lehet harapni szendvicsbe vagy hamburgerbe/pizzába/csokiba meg ilyen dolgokba? A rágót le kell cserélni esetleg tiktakra? Meg úgy alapból mit kell még tudni róla? Orvossal még erről nem beszéltem, már csak akkor megyek ha fel is rakja.

2022. ápr. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem olyan volt kb 20 évvel ezelőtt, igy arra emlékszek csak, hogy eleinte furcsa érzés volt. Évesnél nem okozott nehézséget, de alaposabban kell fogat mosni az tény.
2022. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(#1) Ja, és nekem előtte volt 2 vagy 3 évig éjszakai, de az alig segített, ez meg 1 év alatt helyre segített mimdent. Amikor szorítanak rajta majd, az pár napig kellemetlen lehet, de nem fájdalmas.
2022. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lesz még valami extra dolog hozzá? Harapásemelő stb?
2022. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy nem
2022. ápr. 17. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából 1 hónap alatt meg fogod szokni. Ívcserék után viszont 1-2-3 napig mindig kellemetlen lesz, addig nem fogsz tudni nagyon ragni, szóval készülj pépes kajákkal. Utána tudsz enni kb. bármit, csak úgy kell harapni/rágni, hogy a braketteket és az ívet ne terheld nagyon. Én rágózni is szoktam benne. Nekem 2 hónap múlva leveszik, amúgy sokkal kevesbé volt macerás az egeész, mint ahogy anno elképzeltem. :)
2022. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!