Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a láthatatla...

Mi a véleményetek a láthatatlan fogszabályzóról?

Figyelt kérdés

Hamarosan kivehető láthatatlan fogszabályzóm lesz és egyre több kérdés merül fel bennem.

Kell majd tisztítani (gondolom igen)

Ha iszok ki kell venni?

Ti szerettétek?

Igazából minden érdekel szóval amit tudtok azt kérlek írjátok le

Ha van benne helyesírási hiba azért bocsánat



2022. ápr. 23. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak olyan téren tudok hozzászólni, hogy nekem bejönnek a fogszabályzós lányok (vannak olyan lányok akik ugyan így vannak a fogszabályzós fiúkkal), számomra szomorú lenne, ha nem lehetne látni. Egyből felkelti a figyelmem medig és sokkal vonzóbb lesz a lány, oké, hogy ez csak átmeneti... Azonban számomra nagyon szexi tud lenni. A héten láttam fogszabályzót az egyik lányon egyetemen. Eddig nem igazán jött be, most viszont nem tudtam levenni róla a szemem. Szerintem neki is feltümt, hogy nézem 😅
2022. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem invisalignom van.

•Minden nap (naponta tobbszor, ahanyszor kiveszem) tisztitom.


•Csak tiszta vizet iszok benne, minden mashoz kiveszem, majd alaposan kioblitem, de inkabb megmosom a fogam, mielott vissza tennem a fogszabit.


•Eleinte nagyon szerettem es elhivatott voltam, de a vegere nagyon belefaradtam.

Osszessegeben nem bantam meg, viszont a mai tudasommal lehet megmaradtam volna a hagyanyos fogszabalyzonal. De mivel sokat utazom, emiatt a kiveheto praktikusabbnak tunt.

2022. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hagyomanyos
2022. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kivehetősből csak az Invisalign éri meg, a többi nem sok mindenre jó... Nekem ragasztott, önligírozó fém van, pont azért, mert nem lett volna az Invisalign-hoz kitartásom. Szerintem sokkal macerásabb ki-betenni + mikor nagyon fáj, lehet hogy kivettem volna :"D Ezt legalább nem tudom és 10 hónap alatt meg is lesz a full kezelés.
2022. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es:meddig tart az állítás így hogy nem kell gumit tenni a brekettekre?Illetve hány hetente kell menni aktiválásra?
2022. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetente járok és kb. 15 perc.
2022. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!