Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most akkor a 13 éves hugomnak,...

Most akkor a 13 éves hugomnak, lehet tényleg a sok stressztől jelentkeznek folyamatosan afták a szájába?

Figyelt kérdés
Tehát, a hugom már több hónapja stresszel, szorong, sokszor még ő se tudja mi a baja, egyszerűen magától jön,(pszichológushoz is elfogjuk vinni) és mostanába folyamatosan az innyénél vagy a szájába valahol jelentkeznek fekélyek a szájában. Elektromos fogkefélye van már egy jó idelye, de eleinte sose voltak a fogkefétől fekélyek a szájába, de mi mégis arra gondoltuk hogy biztos csak a fogkefe. Uttána néztem a neten, és azért is lehet mert Stresszel szorong, vagymert valamire Allergiás, pontosan nemtudom... de elég sűrűn ki szoktak neki jönni ezek a kis fehér foltok.
2022. ápr. 26. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban nekem is rendszeresen volt afta a számban. Nálam mindig a menstruációval kézen fogva járt.

Jártunk vele orvosnál, annyit mondott, hogy ha előjön, akkor fokozott szájhigiénia, és Glycosept. Ezt eleinte higítottam és öblögettem vele, majd kipróbáltam ecsetelve, na ez utóbbi eljárás könnyezős (vérmérséklettől függően káromkodós), viszont nálam sokkal gyorsabb javulást hozott.

Aztán egyszercsak megszűnt.

2022. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!