Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma töltöttem a 19 hetet és...

Ma töltöttem a 19 hetet és eddig a terhességem alatt többször is jelentkezett vérzés. Már teljesen be vag, ok pánikolva. Írna valaki saját tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Kezdődött a 6 héten. kaptam rá utrogestant, pihenek amennyit csak lehet. De eddig folyamatosan visszstér valamikor 2 hétig nincs. Van amikor egy hónapig. A héten pl előjött kedd délután és másfél napig tartott. Elmúlt, nagyjából megnyugodtam, erre tegnap délután kezdődött megint.most írtak fel rá rutaskorbint ha újra előjön. Persze minden alkalommal szaladtunk a kórházba, de mindig azt mondták hogy nem tudják. Esetleg volt valaki ilyen helyzetben? És minden rendben volt? Azt tudni kell hogy egy éve volt egy szülésem 24 hétre akit elvesztettünk, de az teljesen problémamentes terhesség volt addig.

#vérzés #Folyamatosan visszatér
2021. máj. 7. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mensi szerint 18+5nel járok, meret szerint 19+1.

Nekem a 7.héten volt elsőre vérzésem, azóta meg vagy 6x.


Minden alkalommal futottam az ügyeletre, semmit nem láttak az ég világon. Semmit nem is kaptam rá sosem.


Nekem iszonyú sok magneziumot kell szednem, és kímélni magam, nem emelgetni, stb.


Van már egy 2 éves fiam, vele a 12.héten öntött el a vér egy pillanat alatt. Akkor sem látták az okát.

Illetve ősszel volt egy terhességem, az 5.héten halt el.


Nekem azt mondta a doki, hogy a terhesség alatti vérzés gyakoribb, mint gondolnánk. Minden 3.nőt érint.

2021. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én felváltva véreztem, barnáztam, rózsaszines is volt. A 25. hétig tartott. Nem a babától jött. Arra tippeltek, hogy a méhszájsebem vérzékeny. Nem volt egyszerű, de mivel görccsel nem járt, próbáltam úgy gondolni rá, hogy ez van, de nem befolyásol semmit.
2021. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy mélyen fekvő mellső fali a lepény és ezért volt a vérzés. Mert végül mentőt hívtam és behoztak. Bent kell maradnom, de még nem tudom meddig. Folyamatos fekvés
2021. máj. 7. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt?
2021. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6 napot voltam kórhàzban ahol meg sem vizsgàltàk azt ami elvileg a vèrzès oka lett volna.az orvos aki ultrahangozott egèsz vizsgàlat alatt csak telefonàlt meg a magànrendelèsèt intèzte le se sz*rt.vègül megvizsgàlt a sajàt orvosom,aki mondta hogy egyàltalàn nem fekszik mèlyen a lepèny ès nem is èrti hogy mièrt mondtàk.Azóta pihenek ès nagyon vigyàzok magamra.hàla az ègnek azóta sem fordult elő vèrzès.Most 29. hètben vagyunk
2021. júl. 12. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
vérzés van mikor normális,sokszor rossz
2022. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!