Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Drágább/minőségi szájvíz...

Drágább/minőségi szájvíz eltudja nyomni a szájszagot a rossz fogak miatt egy pár órára,ha nem akkor mi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van három elég rossz állapotban lévő fogam ami erős szájszagot generál. Fogorvoshoz csak jövő hónapban tudok menni időpontra. Viszont egy lánnyal van randim. Viszont így nem akarok odamenni. Egy erősebb szájvíz képes arra, hogy néhány órára teljesen elfedje a szájszagot amíg együtt vagyunk? Jó lenne ezt előre tudni, nem akarom helyben kipróbálni mert ha nem hat az gáz. Esetleg van valami más ami elnyomja szájvíz helyett ha nincs más?

2022. ápr. 27. 11:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod addig halasztani a randit, akkor alkoholos Listerine (később majd ne használj alkoholos szájvizet), előtte többször moss fogat + fogselyem és nyelvtisztító (DM-ben párszáz Ft.), Listerine után Corsodyl. Majd utána erős Airwaves rágó (a sötétkék), folyamatosan cserélve. Én a helyedben lehet, hogy meg is említeném, hogy most nagyon nem tudsz csókolózni, mert fogorvosi időpontod lesz, stb... Ezek szerintem beválhatnak, de tapasztalatom nincs, mert szerencsére nincs rossz fogam, de pl. fokhagymás kaja után nekem ezek be szoktak válni. :)
2022. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!