Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen hangja van a fogcsikorg...

Milyen hangja van a fogcsikorgatásnak? Mihez tudnátok hasonlítani?

Figyelt kérdés

1-2 éve mondták először ismerősök, barátnők, akikkel aludtam, hogy éjszaka fura hangot adok ki, és szerintük csikorgatom a fogam. Ma már szinte akármelyik ismerősömmel alszom, akkor is mondják. De pontosan milyen hangja van? Mire emlékeztet ez titeket?

Fura ez nekem, mert a neten mindenhol azt lehet olvasni, hogy a stressz okozza. Nekem pedig nincs ilyen az életemben, sőt múltkor is, amikor mással aludtam, elmondhatatlanul boldog voltam, hogy minden sikerült.. Ezért furcsa, hogy állítja mindenki, hogy éjszaka csikorgatom a fogaim.

Akinek van olyan ismerőse, párja, vagy bárki, aki csikorgatja éjszaka, az milyen hangot ad ki?

Köszönöm előre is a válaszotok!



2022. ápr. 27. 23:32
 1/2 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Huh, nem is tudom, pedig napi szinten hallom. Talán...mintha kavicsot ennél. A hatása nekem olyan kellemetlen, mintha végighúzná valaki a körmeit a táblán.
2022. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!