Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akik kivehető teljes fogsort...

Scream85 kérdése:

Akik kivehető teljes fogsort használnak (akár alsó vagy felső vagy mindkettő), lehetne pár kérdésem? Lent

Figyelt kérdés

- A maradék fogak húzásától a kész fogsorig mennyi idő telt el?

- Mikor csináltattad és mennyibe került a teljes procedúra?

- Mennyire stabil? Kell hozzá műfogsor rögzítő?

- Sokáig tart megszokni? Mennyire nehézkes vele utána az evés, a beszéd,stb?


2022. ápr. 28. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Szia!Nem kell kihúzni a jó fogakat ha van.Úgyis tudnak fogsort csinálni,ha van egy- két saját fogad.De húzás után meg kell várni a teljes gyógyulást ,mert amúgy is sorvad az íny,húzás után meg főleg.Azt,hogy használsz-e ragasztót hozzá ,tőled függ,én használok,stabilabbnak érzem így az evést!Az ára nagyon változó!Ezt a fogászodtól kell megkérdezni.A 100 ezertől több száz ezer is lehet! A megszokás szintén egyén függő! De az biztos,hogy jobb mint fogatlanul lenni!
2022. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vass Mihálx válasza:
Nekem kivehető,8 implantátummal.Kb 3 hónap a teljes időtartam.Ehhez nem kell rögzítő.2 milla volt komplett alsó felső.Olyan mint a saját.Kitűnő.
2022. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!