Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egynap két bölcseségfogat...

Egynap két bölcseségfogat eltudnak távolítani? Tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

Szeretnék két bölcseségfogat eltávolítatni, kettő felsőt. Már foglaltam időpontot csak az egyiknek, de közben az merült fel bennem, hogy ha lehet, akkor felhívnám őket, hogy aznap kettőt bevállalnák-e.

Előtte gondolom megkérdezem, hogy egyáltalán lehet-e.



2022. ápr. 29. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
nem szoktak! helyzeténél fogva ez egy kisebb műtét, és a kettő nagyon megviselné a szervezeted
2022. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább max egy oldalon lévőt szednek ki. Pl jobb alsó és felső.
2022. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak az egy oldalon levoket mutik ki egyszerre, de megmondom oszinten, en az elso fog utan szoltam, hogy akkor koszonom szepen, nekem ennyi eleg volt, az alsot majd egy kovetkezo alkalommal vegyuk ki. Rettenetesen rosszul lettem..:D

Szoval osszesen en csinaltam belole 4 alkalmat a ketto helyett, de nem bantam meg 🤣

2022. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem szedik ki egyszerre, hiszen egyik oldalon se tudnál rendesen rágni.
2022. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Nekem a felső kettőt egyszerre szedték ki, utána egy órával már hamburgereztem a többiekkel (fájdalomcsillapítót vettem be).


Az alsókat külön vették ki, megis sínylettem mindkettőt, be napokig be volt dagadva, alig tudtam enni a puha dolgokat is, de a felsők mint írtam már meg se kottyantak.


Kérdést megér, de ne ott helyben, mert nyilván kétszer annyi idő, mint egyet megcsinálni.

2022. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az nem lenne baj, ha nem tudnék rágni, valami,folyékonnyal el lennék akár pár napot is.


Látom van mind a két álláspontbol. Akkor lehet rákérdezek.

2022. ápr. 29. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott megmondaná, hogy miért tette?


Talán ő jobban tudja, hogy én mit csináltam?

2022. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 ne erőltesd a kettőt egyszerre...és kíméld persze
2022. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7. Nem tudjuk jobban, mit csináltál, csak jó nagy hülyeségnek tartjuk! Utána egy órával hamburger?!
2022. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es miért?


Semmi baja nem volt, ez két felső volt, rágás során nem (vagy alig) kerül oda kaja, teljesen rendben volt vele minden, észre se vettem...

2022. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!