Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan esztek olyan helyen...

Hogyan esztek olyan helyen ahol nincs fogmosási lehetőség? Olyankor a fogszabit, hogyan pucoljátok meg?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs fogszabályzóm, és nem mosok fogat minden étkezés után, csak reggel és este. Ha valami olyan kaját eszem napközben, mint pl. hagyma, akkor rágózom (bár asszem, fogszabályzósoknak azt nem lehet), egyébként meg várok estig. Az se tesz jót a fogaknak, ha állandóan dörzsölgetjük őket a fogkefével.
2010. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fogszabi nélkül én sem paráznék, de sajna ebbe a monstrumba egy-kettőre beakad a kaja.
2010. szept. 16. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom ezt a fogkefét [link] ez kifejezetten fogszablyzóhoz van kifejlesztve!
2010. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, de kiszedegetem a nyelvemmel.
2010. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van fogszabályzóm, és semmi ilyen problémám nincs. Reggel és este mosok csak fogat, és eszek napközben. Kiszedegeted a nyelveddel, meg lehetőleg ne egyél túl csimbókos kaját. Ja, és rágózni is tudsz, nekem legalábbis semmi bajom nincs tőle.
2010. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy mosdót azért mindig lehet találni...

Én utoljára tegnap pucoltam a fogszabályzóm extrém helyen: az Operában :))

2010. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt fogszabályzóm. Nagy ritkán volt ilyen problémám akkor a nyelvemmel próbáltam kiszedegetni úgy, hogy ne lássa meg senki és lehet rágózni fogszabályzóval is. Szerintem csak eleinte nem szabad amikor még "friss" =). Meg nekem adtak Oral-b fogkefét, de nem elektromosat.
2010. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit tudok, kiszedegetem a nyelvemmel, ha még mindig maradt, akkor öblögetek picit vízzel. Így minden ki szokott jönni.
2010. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!