Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez még az injekciótól fáj és...

Ez még az injekciótól fáj és attól, hogy kivették az a a gyökeret, vagy valami más baja van a fogaimnak?

Figyelt kérdés

három napja elkezdett nagyon fájni a fogam, de annyira hogy egy perc nyugtom nem volt tőle, aludni se tudtam. Elment a tegnap délután fogorvoshoz, ő azt mondta, hogy meg van maradva az egyik fogam helyén valami gyökér darabka, az lehet a baja mert a más fogaimmal minden rendbe van. Se nem lyukasak, a tömések is jól vannak. Hatkor beadott három injekciót, és kivette azt a gyökeret, de még mindig fáj a fogam. Mikor elmentem nem tudtam megmondani melyik fáj, mert az egész jobb oldalam fájt, és most mintha csak alól fájna - ahol kivette -, de nem vagyok benne biztos, mert már annyit fájt, hogy összemosódik minden. Fájhat nekem még a tegnap estétől a három injekció helye, és hogy kivetet a gyökeret, vagy valami más baj van?

És kb. mikorra múlik el a fájdalom? Két napja alig aludtam, és kezd megőriteni ez az örökös fájdalom,a mit a fájdalomcsillapító is csak egy fél órára tud megszüntetni.


2010. szept. 17. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek, segítsetek!
2010. szept. 17. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Másképp fáj a fog, és másképp a húzás után, megint másképp az injekció helye. A fogfájás hasogató borzasztó, szinte elviselhetetlen. A zöbbi inkább lüktet, jobban viselhetö. Mit érzel pontosan? Esetleg Cataflamot próbálj bevenni.
2010. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan állandó lappangó fájdalmat, félig meddig lüktet is. Fájdalomcsillapítóval képes vagyok másra is figyeli, bár érzem a fájdalmat, de a nélkül elviselhetetlen. :S
2010. szept. 17. 20:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ahonnan kivették a gyökeret ott még nincsen kinőve a fogam, de ahogy megnéztem a másik felén a foghúsnak van egy pirosas csík. Lehet hogy jön a fogam?
2010. szept. 17. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
A heg fáj, ne izgulj. Ez még eltarthat néhány napig. Most gyógyul. Óvatosan mosd meg a helyét fogkrémmel,az jót tesz. Ha nagyon lüktet, egy enyhe fájdalomcsillapítót vegyél be. Gyógyulást! Ja, tejes dolgot ne egyél egy-két napig.
2010. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!