Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok tenni afta ellen?

Mit tudok tenni afta ellen?

Figyelt kérdés

Kb múlt hét kedd óta van egy fájdalmas pont a számban. Tegnap olyan volt, mintha javulna, de este sokat kellett beszélnem és ma borzasztóan fáj.


Helyileg elég érdekes helyen van: jobb oldalon, fent, ahol a pofazacskóm véget ér. Ergo minden száj mozgást megérez, ha eszek, ha beszélek stb.


Azóta nem is cigiztem, igyekszem többször fogat mosni, illetve kamilla teát iszogatni. Ismerősöm javasolta a friss citromlevet, állítólag az jó rá, csak fáj, tegnap egy egész citromot facsartam ki és ittam meg, de nem fájt egyáltalán.


Munkámból kifolyólag sajnos muszáj beszélnem. Van valami praktika, amivel tudom enyhíteni a fájdalmat? Az Anaftin spray pl segíthet?



2022. máj. 16. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Helyi ecsetelés 70%-os alkohollal.
2022. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok készítmény van rá, gyógyszertárban segítenek választani.
2022. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol ne tegyel ra, attol csak rosszabb lesz. Corsodyl a legjobb, Rossmann/DM-ben is lehet kapni.
2022. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a corsodylt több helyen is olvastam. Nagyjából mennyi idő alatt kene éreznem javulást? Főleg, ha melle sikerülne Anaftin sprayt vennem.
2022. máj. 16. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Már másnapra jobbnak kell lennie valamivel. Sőt, a fájdalom egyből enyhül, mert lezsibbasztja a szád.
2022. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!