Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől alakul ki a fogkő?

Mitől alakul ki a fogkő?

Figyelt kérdés
Mit kellene kerülnöm? Tea, kávé? Egyéb? Rendszeresen ápolom a fogaimat, mégis félévente menni kell leszedeteni.

2022. máj. 16. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

[link]


google 1. találata a Mitől alakul ki a fogkő? kersőszavakra.

2022. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Na megint egy "valaki guglizza már ki helyettem, mert lusta vagyok" típusú kérdés??? :-D
2022. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Csak tipp:


Szerintem a cukrot kerüld és a cukorszirupos készítményeket!


Ok:


Cukorban / cukorkészítményekbe adagolt csomósodásgátló


(trikalcium-foszfát)



Aztán megy a csodálkozás mitől vannak plakkok a szívkoszorúereken.

2022. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válasz miért nem hasznos? A kérdés az volt, hogy "Mitől alakul ki a fogkő?". A válaszoló belinkelt egy jól megírt cikket, aminek teljesen véletlenül az a címe, hogy "Mitől alakul ki a fogkő?". Ennél hasznosabb választ el sem tudok képzelni. Azolktól kérdezem, akik lepontozták: írjatok már hasznosabb választ, ha olyan okosak vagytok.
2022. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokkal érdekesebb, ha mindenki elmondja a saját tapasztalatait, netán egy fogorvos is betéved. Ezenkívül magányos vagyok és szeretem trollok társaságát. Ilyen szempontból kérdésnek az is jó lett volna, mitől alakul ki hüvelygomba. Akkor sem lennék már egyedül.
2022. máj. 17. 06:17
 6/7 anonim ***** válasza:

:D


Fogorvos ide?


Ezt az oldalt egy kb 200-500 fős felhasználótábor használja, a többiek azt se tudják hogy a világon van.

2022. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óriásplakátkampányt a gyakorikérdéseknek!
2022. máj. 18. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!