Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet választani másik oep...

Lehet választani másik oep finanszírozott fogorvost, mint akihez tartozok lakhely szerint?

Figyelt kérdés
Úgy mint a háziorvosnál, hogy átjelenkezek máshoz, aki elvállal. Vagy marad a magánfogorvos?

2022. máj. 18. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy csak a területileg illetékes fogorvoshoz lehet menni.
2022. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elméletben lehet. Gyakorlatban szinte esélytelen, hogy fogadni tud
2022. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, elvállalhat bárki, ha akar, de azért ez a terheltség miatt nem szoktam tt jellemző lenni.

Magánba oda mész, ahová szeretnél.

2022. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*nem szokott
2022. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, ha nem okozna gondot kifizetni egy-egy fogtömésért 20-25 ezret, akkor mindig privát fogorvoshoz járnék. Bár ezzel a fogorvosunkkal se lenne gond, ha nem július 4-re lett volna csak időpontja legközelebbre fogtöméshez.
2022. máj. 18. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, Budapesten, frekventált helyen lévő jó fogorvos is két hétre tud időpontot adni akkor, ha nincs akut probléma, "csak" tömést kell cserélni pl.
2022. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, csak az előző fogorvoshoz tudok viszonyítani, aki a mostani előtt volt úgy 1 évvel. Hozzá 3-4 napot kellett csak várni, nem sürgős esetben is. Igaz nem volt túl népszerű, de nekem vele se volt gondom.
2022. máj. 24. 17:33
 8/9 anonim válasza:
56%

De hát megválaszoltad a kérdésed.

Az előző nem volt túl népszerű = hamar kaptál időpontot.

A mostani népszerű = több beteg = várólista.


Gondolom nem 2 hete lyukadt ki a fogad, nem értem, miért nem tudod kivárni...

Tipik magyar mentalitás. :)

Mindig mindent azonnal...

2022. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az azonnal, és a másfél hónap várakozási idő között azért van egy cseppnyi árnyalatbéli különbség. Máskor 1 évvel előtte kérek időpontot mikor még nincs lyukas fogam, de addigra nagy eséllyel lesz.
2022. jún. 9. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!