Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van Budapesten tb által...

Van Budapesten tb által finanszírozott fogorvos, aki nem sztk-ban rendel, és "bárki" mehet hozzá?

Figyelt kérdés

Gyökérkezelni kellene a fogam. Eddig sztk-ba jártam, de már a második fogam cseszi el a doki. Nem szeretnék hozzá visszamenni, ha nem muszáj. Az sztk-ban meg nem engednek másik dokihoz, mindenki azt mondja, hogy ahhoz kell visszamennem, akihez eddig jártam.

Magándokira nincs pénzem.


2013. dec. 16. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség, hogy nem engednek át másik orvoshoz. jogod van neked eldönteni, hogy kihez akarsz menni. esetleg egy másik sztk-ba nincs lehetőség menni? azért kérdezem, mert nálunk, ill budapesten egy kerületben 2 sztk is működik. nem tudom, hogy mindegyikben de jópárban 2 is működik.
2013. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam egy éve kb egynél. Utána elmentem egy másikhoz, most, amikor kezdtek bajosak lenni a fogaim, nem csinálta meg, azt mondta, hogy akkor neki nem fizeti ki az oep, nem csinálta meg. Aztán nagy nehezen sikerült kibuliznom, hogy egy másikhoz elmehessek, csak azért csinálta meg, mert fájt. Most menjek egy 3.hoz? Nem akarok végigmenni az összes dokin.
2013. dec. 16. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig muszáj lesz, mert elcseszi a maradék fogadat is. kőbányán az sztk-ban van egy nagyon jó fogorvos, a nevét sajnos nem tudom, de egy fiatal srác az orvos. próbáld meg felhívni őket és bekunyerálni magad hozzá
2013. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, én a XIX. kerületben lakok. itt csak egy sztk van. ezért gondoltam olyan "magán" dokira, aki nem sztk-ban rendel. anyum is ilyenhez jár a 11. kerületben, de azt mondta, hogy csak kerületi lakosokat fogad.
2013. dec. 16. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy amit még tudok ajánlani, az a szentkirályi utcai fogászat. oktatási centrum(csak ne keverd össze a stomatológiával, mert az mészárszék). ott jó orvosok vannak és nincs területi ellátási kötelezettségük, bárki mehet oda és tb-re is lehet menni.
2013. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na, ott kezdtem a mai napom. kedvesek, aranyosak voltak, úgy átnézték a számat, mint még soha senki, de haza is küldtek. vizsgaidőszak van, nincsenek bent hallgatók. mondta a dokicsaj, hogy gyökérkezelni kell a fogam. el is kezdené nekem, de ő jövőhéten szabadságra megy, és szerinte aki elkezdi az is fejezze be. szóval nem akart velem bajlódni. de ha a többi fogam szeretném rendberakatni, akkor februárban menjek vissza, és beiktatnak a "tantervbe". vagy hogy is fogalmazott.

szóval elegem van a fogászatokból. pedig én is ebben bíztam, hogy ott majd jobban megcsinálják, jobban figyelnek az emberre, hiszen oktatnak...

2013. dec. 16. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor tényleg nincs jobb ötletem, annál, hogy egy másik kerület szkjába elmenni megkérdezni, hogy fogadnának-e. a X. kerületet mindenképp próbáld meg, mert a bajcsinál van néhány szakterület ahol fogadnak 19. kerületi lakost is.
2013. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Visszamentem végül ahhoz, aki csinálta, most elkezdte gyökérkezelni. Remélem már nem lesz vele semmi gondom, és jó lesz.
2013. dec. 18. 17:25
 9/9 csubi23 válasza:

Kedves Mindenki,

Én is a XIX. kerületben lakom és az sztk-ban hasonló problémával szembesültem, hogy csak az a fogorvos végzett bármilyen beavatkozást, akihez "tartozom". De évekkel ezelőtt voltam utoljára és fogalmam sincs kihez tartozom, azaz kihez osztottak be anno. Telefonon erről nem tudtak felvilágosítást adni. Ugyanakkor most bejelentkeztem valakihez, aki állítólag fogad majd és elvégzi a kezelést, és arról tájékoztattak, hogy bármelyik orvoshoz lehet elvileg menni. De még mindig nem vagyok benne biztos, hogy nem ugyanazt fogjuk eljátszani, mint múltkor. Azaz elvileg bárkihez lehet menni, de a gyakorlatban nem. Az eredeti kérdezőt kérdezem, hogy hogyan lehet kitalálni, hogy ki melyik fogorvoshoz van beosztva a XIX. ker-i sztk-ban? Van-e esetleg valamilyen új információja a témakörben? Valamint kérdezem, hogy melyik másik sztk-ban sikerült a kezelést végül megcsináltatni, hol fogadták? Milyenek voltak a tapasztalatok? Köszönettel,

2014. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!