Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha tobbszoros gyokerkezeles...

Ha tobbszoros gyokerkezeles utan is faj a fogam raharapasra akkor mi a teendo?

Figyelt kérdés

Vagy 4 alkalommal mentem vissza, amikor gyokerkezelte, de meg mindig erzekeny ha kemeny dolgokra harapok ra. A legutolso kezelesen mar erzestelenito nelkul szurkalt es semmit se ereztem, de ha kemenyebb dolgokra harapok ra benyilal.. mitol lehet ez?


Letezik olyan gyokerkezeles, ami esetleg gepi es 100%-ra kioli az idegeket? Nagyon draga volt mar igy is ez a fog es nem szeretnek megint tobb alkalommal eljarni azert hogy ne tortenjen semmi valtozas.


2022. máj. 19. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem röntgenezte meg a foggyökeret? Mert pl nekem is úgy volt, hogy a vége elkanyarodott és röntgen nélkül nem is látta volna és csak így tudta végül kiszedni belőle az ideget.
2022. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amíg nincs befejezve teljesen addig lehet ráharapásra érzékeny. Vagy már megvan a végleges tömés benne?
2022. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utólag nem lett röntgenezve


be lett fejezve és már fél év eltelt. Utolsó kezelésen mondtam, hogy még picit fáj ráharapásra, de azt mondta idővel elmúlik

2022. máj. 20. 14:37
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért fél év az már azért sok idő. Nekem anno még a véglegesítés után 2 hónapig fájt, de nem harapásra, hanem a gyökerénél az ínyem, amire mondta a doki, hogy az sok idő, de rendeződött. Harapásra ha fáj, akkor az nem tudom mitől van, szerintem nincs jól kikezelve, de nem vagyok szakmabeli.
2022. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!